תתחדשו, בחרתם את הפריטים שאהבתם וביצעתם רכישה. עכשיו אתם רוצים לדעת קצת יותר על איך זה עובד, על זמני המשלוחים, על תקנון הרכישה, ובכלל לקבל מידע על מדיניות החזרים או החלפות במידה ויתעורר הצורך לכך. בדיוק בשביל זה ריכזנו כאן עבורכם את כל המידע.

משלוחים

לאחר סיום תהליך הרכישה באתר תקבלו אישור במייל שההזמנה אכן נקלטה ואושרה. בהתאם לכתובת המדויקת אותה עדכנתם בתהליך הרכישה, המוצר יכנס למחלקת המשלוחים ואתם תקבלו אותו ישירות לביתכם ע"י שליח עד 5 ימי עסקים ממועד הרכישה (ברוב המקרים המשלוח מגיע מהר יותר).

עלות המשלוח הינה 30 ₪ לכל כתובת.

*** שימו לב- לאזורי בני ברק ומרכז ירושלים  ומודעין עילית קיימת אפשרות של משלוח מהיר המגיע עד יום עסקים אחד ממועד הרכישה, להזמנת שירות זה יש לערוך תיאום ברור מול המשרד.

מדיניות החלפת מוצר

ניתן להחליף את הפריט עד 14 יום מיום קבלת המוצר תמורת פריט חילופי או זיכוי בחנות. במידה ואתם מעוניינים להחליף את המוצר שברשותכם , נא ארזו אותו בחבילה מסודרת  בצירוף החשבונית, שם מלא וטלפון. וצרו עמנו קשר ונשלח אליכם שליח לאיסוף החבילה . עלות משלוח 30 ₪ לכיוון. 

אנו ניצור עמכם קשר כשהפריט יגיע אלינו, ונמשיך מולכם את תהליך ההחלפה לשביעות רצונכם.
מוצרים אשר נרכשו במבצעי – sale ניתן להחליף בלבד (ללא החזר כספי) עד שבוע מיום קבלת המוצר תמורת מוצר אחר מפריטי ה – sale.

מדיניות החזרת מוצר

ניתן להחזיר פריט ולקבל החזר כספי עד 3 ימים מיום קבלת המשלוח. שימו לב: כאשר מדובר בדרישה להחזר כספי ישנו ניכוי של 5% מערך העסקה – לא כולל דמי משלוח הלוך וחזור. התשלום יוחזר לכרטיס האשראי ממנו בוצע תשלום ההזמנה.

נא ארזו אותו בחבילה מסודרת  בצירוף החשבונית, שם מלא וטלפון. וצרו עמנו קשר ונשלח אליכם שליח לאיסוף החבילה .

  • לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט בהחזר כספי, במצב כזה תקבלו קופון\זיכוי לקניה באתר/בחנות.
  • לא תתאפשר החזרה או החלפה של פריט אשר נעשה בו שימוש, ההחזרות הינן על פריטים חדשים בלבד.